Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Gmina Żmigród

Wtorek 23.05.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Informacje

Burmistrz Gminy Żmigród ogłasza nabór na członka komisji konkursowej oceniającej oferty na realizację zadań przez organizacje pozarządowe. Szczegóły w ogłoszeniu zamieszczonym poniżej.

OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW

ZAŁĄCZNIKI - FORMULARZE DO WYPEŁNIENIA

 

Informacja o podjęciu konsultacji w sprawie ,,Rocznego programu współpracy Gminy Żmigród z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 r.”

PROGRAM WSPÓŁPRACY Z GMINY ŻMIGRÓD ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI I PODMIOTAMI, O KTÓRYCH MOWA W USTAWIE O DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO I O WOLONTARIACIE NA ROK 2017 - TUTAJ

Przedmiot konsultacji: Celem konsultacji jest poznanie opinii i uwag organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 239, z późn. zm.) na temat projektu Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok.

Forma konsultacji: Jako formę konsultacji wyznacza się formę ankiet oraz ostateczne spotkanie konsultacyjne.

Termin przeprowadzenia konsultacji: opinie i uwagi w formie ankiet można składać w terminie do 24 października  2016 roku. W dniu 24 października 2016 roku o godzinie 16.30 odbędzie się w Zespole Placówek Kultury (sala multimedialna) ostateczne spotkanie konsultacyjne z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Wypełniony formularz można złożyć:

  1. Drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie, plac Wojska Polskiego 2-3, 55-140 Żmigród,
  2. Drogą elektroniczną na adres: pożytek@zmigrod.com.pl
  3. Osobiście w pok. nr 2 Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie.

Miejsce zamieszczenia konsultowanego aktu prawa miejscowego: Projekt ,,Rocznego programu współpracy Gminy Żmigród z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 r.” został umieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Żmigród w zakładce ,,Pożytek Publiczny” -,,informacje’’, na stronie internetowej Gminy Żmigród www.zmigrod.com.pl oraz udostępniony w siedzibie Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie.

Dokumenty do pobrania:

-Formularz konsultacji projektu Rocznego Programu współpracy Gminy Żmigród z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3  ustawy o działalności pożytku publicznym i o wolontariacie na rok 2017.

-Projekt Rocznego Programu Współpracy Gminy Żmigród z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017.

- Protokół z konsultacji na temat Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi

 

ARCHIWUM

 


 

 

 


 


 


 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 


 


 

 


 

 


  

 

 


 
 
ilość odwiedzin: 3136388

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X